Mufki - szykujemy się na chłody!

28-11-2022

Mufki – szykujemy się na chłody!

 

Ostatnio prezentowaliśmy Państwu śpiworki zimowe z futerkiem do wózka. Dzisiaj przyszła pora na mufki, które kolorystycznie pasują do naszych śpiworków do wózka na zimę, i które sprawia, że spacery w chłodne i zimowe dni będą sama przyjemnością.

Trudno wyobrazić sobie zimę bez mufki. Mufka do wózka na pewno umili nam jesienne i zimowe spacery jak również przyda się podczas przejażdżki wczesna wiosną.

Nikt nie lubi zmarzniętych i przemoczonych dłoni, dlatego mufka do wózka jest świetnym rozwiązaniem. Razem ze śpiworkiem do wózka stanowi całość wyposażenia wózka dziecięcego.

Mufki zapinane są na napy, środek wypełniony cieplutka włókniną wysokopuszystą, obszycie zewnętrzne to nieprzemakalny wodoodporny ortalion, a  środek stanowi ciepły polar. Dodatkowo obszycie futerkiem sprawia, ze mufka jest elegancka i dodaje jej uroku i ciepła.

 

Zapraszamy Państwa do zapoznanie się z nasza kolekcje mufek. Na pewno znajdą Państwo coś dla siebie a ten cieplutki dodatek do wózka doda mu charaketru i elegancji.

https://poscieldladzieci.pl/category/mufki-do-wozka