O firmie

Kilka słów o nas   

 

 
Jesteśmy producentem pościeli dziecięcej.
Od początku działalności naszym celem było i jest dostarczanie produktów zgodnie z potrzebami młodych rodziców i ich pociech.
Każdy nasz produkt wykonany jest z ogromną starannością i dbałością o szczegóły.
Wszystkie nasze produkty zostały stworzone z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie dzieci.
W naszym asortymencie znajdą Państwo wiele kolekcji pościeli i dodatków doskonale pasujących do każdego łóżeczka.
Komponenty użyte do produkcji naszych pościeli posiadają niezbędne certyfikaty i atesty (Oko-Tex Standard 100 /
Tüv).

Wzory zastrzeżone w Urzędzie Patentowym RP.


 

 
  Konsumencki lider jakości 2015 - Marka MAMO-TATO ponownie została wybrana laureatem programu w roku 2015 na podstawie badań konsumenckich, najlepszych jakościowo, marek i produktów dostępnych na Polskim rynku.
 
Dobra Marka 2015 - Jakość, Zaufanie, Renoma -Produkty  MAMO-TATO zostały doceniona przede wszystkim za ich wysoką jakość, niepowtarzalne wzornictwo oraz szeroki wybór. Laur Konsumenta 2014 - Podobnie jak w poprzednich latach, Marka MAMO-TATO uhonorowana została wysoką oceną oferty. Utwierdza to mocną pozycję firmy na rynku oraz dużą rozpoznawalność marki wśród klientów.
Konsumencki lider jakości 2014 - Marka MAMO-TATO została laureatem programu w roku 2014 na podstawie badań konsumenckich, najlepszych jakościowo, marek i produktów dostępnych na Polskim rynku. Konsumencki lider jakości 2013 - Marka MAMO-TATO została laureatem programu w roku 2013 na podstawie badań konsumenckich, najlepszych jakościowo, marek i produktów dostępnych na Polskim rynku.
Laur Klienta 2012 - Wyróżnienie dla dynamicznie rozwijającej się firmy obdarzonej zaufaniem klientów, przyznane marce MAMO-TATO w roku 2012. Laur ten przyznawany firmom które oferują produkty będące liderem popularności w swojej grupie.

Laur Klienta 2011 - Ta prestiżowa nagroda przyznana w roku 2011, jest potwierdzeniem dużej popularności produktów MAMO-TATO na rynku oraz ich sprawdzoną jakością, która doceniona została przez głosy zadowolonych klientów.

 

Dane firmy

"MAMO-TATO" s.c.
63-500 Ostrzeszów, ul. Pocztowa 4
NIP 514-031-68-46, Regon 301322274
Numery wpisów do EDG: 004837, 005848