MAMO-TATO Poduszka dla ciężarnych kobiet Błękit (kol. Słonik błękitny) - WYPRZEDAŻ

  • Producent: MAMO-TATO
  • Dostępność: Jest dostępny :)

WIELOFUNKCYJNA PODUSZKA DLA CIĘŻARNEJ - ROZBIERALNA

 

Zalety:

- Poduszka dla ciężarnej została zaprojektowana tak by jednocześnie dać podparcie dla pleców, brzucha oraz kolan, bez zbędnego zajmowania miejsca w łóżku. Wspiera naturalne ułożenie kobiety na lewym boku, pozycji zalecanej przez lekarzy, która zapewnia większy napływ krwi do płodu.


- Jej wielkość (160 cm - długość) i miękkość sprawia że poduszka może zostać wykorzystana jako bezpieczny kojec dla dziecka.

- Można prać w pralce automatycznej w temp 40 stopni,

- Doskonale służy po porodzie jako poduszka do karmienia piersią, zapewniając mamie i dziecku najdogodniejszą pozycję. Pozwala matce na rozluźnienie ramion i karku, odciążając kręgosłup.

- Poduszka doskonała jako asekuracja i wsparcie podczas wypoczynku, zabawy lub przy pierwszych próbach siadania. (uwaga najlepiej, jeśli dziecko samo się uczy siedzenia, wymuszanie pozycji siedzącej może być niekorzystne dla dziecka. Dlatego radzimy używać poduszki jako podpórki dla dziecka w krótkich okresach czasu),

- Tkanina jest przyjazna dla skóry niemowlęcia, nie powoduje podrażnień i alergii - produkt polski,

 


Bezpieczeństwo

Wiedząc że maleństwo spędzi wiele godzin na podusi, zainwestowaliśmy w bezpieczeństwo Waszych pociech. Wypełnieniem rogala jest włókno składające się z tysięcy kuleczek - FILLBALL.
FILLBALL produkowany jest na bazie starannie wyselekcjonowanego, innowacyjnego włókna poliestrowego z apreturą silikonową. Każde pojedyncze włókienko jest spiralnie skręcone i na całej swej długości ma wydrążony kanalik zapewniający odpowiednią cyrkulację powietrza i sprężystość. Specjalny trójwymiarowy skręt zwiększa puszystość.

Tkanina, wypełnienie oraz nici, którymi uszyty jest ten produkt posiadają niezbędne certyfikaty poświadczające, iż każdy z tych surowców spełnia najściślejsze wymagania humanoekologiczne dotyczące produktów dla dzieci.


UWAGA! Przedmiotem sprzedaży jest poduszka dla kobiet w ciąży taka jak poniżej (zdjęcie poglądowe z innym wzorem). Poduszka zostanie wykonana we wzorze "Słonik błękitny" (błękitny) którego zdjęcie poglądowe jest widoczne w miniaturce produktu!