MAMO-TATO Rożek niemowlęcy usztywniony wiązany - Lis w samolocie

  • Producent: MAMO-TATO
  • Kod producenta: 5905386619233
  • Dostępność: Jest dostępny :)

Rożek usztywniony 78x78 cm (+- 2 cm)

- Rożek posiada wkładkę usztywniającą, jest to bezpieczna wkładka zapewniająca sztywność i sprężystość oraz dopływ świeżego powietrza.Nasza wkładka jako jedyna wykonana jest z antyalergicznej sprasowanej włókniny silikonowanej posiadającej niezbędne certyfikaty  – bezpieczne wyroby dla dzieci.
- Wkładkę można wyjąć do prania.
- Trzywarstwowe obszycie - na zewnątrz kolorowa 100% bawełna, wewnątrz 100% bawełna biała, pomiędzy miękkie i ciepłe atestowane wypełnienie z włókniny puszystej silikonowej o gramaturze 220g/m2 wyłącznie w I gatunku.

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości wypełnienia rożek długo zachowa swoją pierwotną puszystość, kształt i właściwości cieplne, jest mięciutki i lekki oraz bezpieczny dla Twojego Maleństwa.
- Zaokrąglone brzegi dzięki czemu rożek ładnie się układa
- Przeszycie wokół całego rożka – dzięki czemu włóknina nie przesuwa się, przez co rożek po wielu praniach zawsze zachowuje swój kształt.
- Rożek zawiązywany jest za pomocą ozdobnej szarfy.
- Wygoda i troska -  niemowlę w łonie matki czując jej bliskość czuje się bezpiecznie, maleństwu po przyjściu na świat brak tej bliskości, pewnie się czuje w ramionach mamy, gdy jest poza nimi, rożek otulając je sprawia, że czuje się jak w brzuszku mamy. Produkt ten zapewni również komfort mamie podczas karmienia.


Bezpieczeństwo

Tkanina pokryciowa, wypełnienie, a nawet nici, którymi uszyty jest ten produkt posiadają niezbędne certyfikaty poświadczające, iż każdy z tych surowców spełnia najściślejsze wymagania humanoekologiczne dotyczące produktów dla dzieci.

Produkt antyalergiczny. Całość można prać w pralce w 40 stopniach.