Mamo, Tato - idzie lato!

22-06-2021

Mamo, Tato – idzie lato!

 

Lato to okres rodzinnych wyjazdów na plażę, na działkę czy na łono natury, by wypocząć i zrelaksować się. Wyjeżdżając z dziećmi musimy pamiętać o tym, aby zorganizować im odpowiednie warunki do zabawy i miłego spędzania tego czasu. Jak to zrobić? Podpowiemy Państwu w dzisiejszym wpisie i zaprezentujemy nasze najnowsze maty plażowe / koce piknikowe.

 

Planując wyjazd z małym dzieckiem, warto pamiętać aby zapewnić mu przyjazne i bezpieczne miejsce, na którym będzie mógł leżeć czy siedzieć. Wybierając się na plażę czy organizując piknik na trawie na pewno przyda się mata plażowa / koc piknikowy. Wydzielą miejsce dla dziecka i pozwolą na komfortowe spędzanie czasu.

Nasze maty izolują od podłoża, dzięki temu, że od spodu zabezpieczone są nieprzemakalną impregnowaną tkaniną, a wnętrze stanowi sprężysta ocieplina. Całość jest przepikowana aby nic się nie przemieszczało w trakcie użytkowania.

 

Mata ochroni również przed wilgocią, czy potencjalnie niebezpiecznymi kamieniami, czy szkłem, które mogą być ukryte w piasku czy innym podłożu. Maty plażowe / koce piknikowe są bardzo kompaktowe. Można je zwinąć do transportu i uformować torbę, a dzięki sprytnie wszytemu paskowi, w łatwy sposób można ją przenosić. W macie znajda Państwo również kieszeń na drobiazgi. Wykonana jest z przyjaznych i miękkich atestowanych tkanin. 

 

Nasze maty znajdą Państwo w kilku wersjach kolorystycznych. Zabawa na macie na pewno spodoba się dzieciom. Dzieci chętnie spędzają czas na macie, bawiąc się, leżąc czy kulając się po niej.

 

Mata plażowa to świetna inwestycja na lata. Zapewni bezpieczeństwo i wydzieli przestrzeń.

 

Po szczegóły zapraszamy Państwa na stronę sklepu:

https://poscieldladzieci.pl/category/maty-plazowe