Świetne rozwiązanie - komplety pościeli z wypełnieniem READY TO USE

27-07-2022

Stały się ostatnio bardzo popularne i chętnie wybierane przez klientów. Dlatego wprowadziliśmy do oferty wersje letnie i całoroczne, a także rozmiary 75x100, 90x120 oraz 100x135, aby każdy mógł wybrać ta najbardziej odpowiednią. O czym mowa? O pościeli z wypełnieniem READY TO USE!

 

Komplety idealnie sprawdza się w kołysce, łóżeczku czy nawet łóżku dla starszego dziecka. W wersji całorocznej otrzymają Państwo komplet kołderkę i poduszkę z wszytym wypełnieniem o gramaturze 260g/m2 – najbardziej optymalne aby zapewnić odpowiednią ciepłotę ciała. Kołderki w wersji letniej są ultralekkie – gramatura wypełnienia to 100g/m2. Kołderka idealnie sprawdzi się w porze letniej.

 

Wypełnienie jest mięciutkie i puszyste, zapewni ciepło i odpowiednią cyrkulację powietrza. Kompleciki uszyte są z tkanin bawełnianych w jakości premium (100% bawełna).

Poduszkę i kołderkę mogą Państwo prać w całości w pralce, bez rozbierania i ubierania. Ma to ogromne znaczenie, gdyż uzyskujemy 100% czystości. Jest to idealne rozwiązanie dla alergików.

DO tych komplecików w naszej ofercie znajda Państwo wiele dodatków, które można dobrać kolorystycznie: ochraniacze, kocyki, prześcieradła czy kosze na zabawki.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

https://poscieldladzieci.pl/category/komplety-poscieli-z-wypelnieniem-easy-use