Przenośna, podróżna MATA DO PRZEWIJANIA, którą WARTO mieć!

19-01-2024

Przenośna, podróżna mata do przewijania

W ofercie asortymentu w naszym sklepie internetowym znajda Państwo również podróżne maty do przewijania. Z pewnością zależy Państwu na komforcie Waszych dzieci w każdej sytuacji, dlatego na zakup takiej maty podróżnej do przewijania warto się zdecydować.

Przenośna mata do przewijania niezbędna jest na spacerze, plaży czy w podróży. Jest mała i praktyczna. Zmieści się w każdej torbie czy plecaku. Przyjdzie z pomocą, gdy tylko będzie trzeba przewinąć maleństwo będąc poza domem.

Mata do przewijania zapewni bezpieczeństwo, wygodę a przede wszystkim higienę. Do je wykonania użyliśmy najlepszych materiałów. Po wewnętrznej stronie znajduje się tkanina wodoodporna, która ma wstawkę bawełnianą pod główkę dziecka, od zewnątrz natomiast naturalna, pikowana tkanina bawełniana (100% bawełna). Pomiędzy tymi warstwami znajduje się delikatne, atestowane, mięciutkie wypełnienie, które zapewni miękkość i komfort dziecku, gdy będzie leżało na macie.  

Przesuwaniu się wypełnienia zapobiegają solidne przeszycia na brzegach. Znajda Państwo również praktyczna kieszonkę np. na pieluszkę, czy ubranko na zmianę.

Matę podróżną można prać w pralce bez obaw o jej zniszczenie a także prasować po stronie bawełnianej. Jej wymiary to 32x60cm.

Mata jest atrakcyjna wizualnie, dzięki pięknym kolorkom, ładnym wzorom lub dużym haftowanym misiu. Maty przenośne do przewijania dziecka zaprojektowane zostały tak aby były kompaktowe i łatwe w przenoszeniu. Mając na uwadze potrzeby rodziców.

Ten praktyczny i świetnie wyglądający element wyprawki dla niemowlaka warto mieć.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w naszym sklepie: https://poscieldladzieci.pl/category/przewijaki-podrozne