Ochraniacz - wałek ! Must have wyprawki do łóżeczka dziecięcego i nie tylko

20-05-2022

Ochraniacze do łóżeczka w formie wałka są alternatywą dla klasycznych ochraniaczy do łóżeczka.

Ten oryginalny ochraniacz nie tylko zagwarantuje maluszkowi bezpieczeństwo, ale także uatrakcyjni wygląd pokoiku dziecięcego.

 

Ochraniacz wałek nie zabiera w łóżeczku niezbędnej przestrzeni a jego zadaniem jest zabezpieczenie przestrzeni miedzy miejscem do spania, a barierkami.

Maluch nie włoży pomiędzy szczebelki rączki czy nóżki. Ochraniacz jest miękki, więc chroni przed uderzeniami i urazami.

Wraz ze wzrostem dziecka ochraniacz może być wykorzystany jako podpórka pod główkę lub jako element do zabawy.

Dla starszych dzieci, które zaczynają wiercić się i kręcić, a także aktywnie bawić w łóżeczku, stanowi idealne rozwiązanie dla ich bezpieczeństwa.

 

Dzięki ochraniaczom wałkom do łóżeczka dziecięcego, dziecko będzie czuło się bezpiecznie, a rodzice mogą być spokojni, że dziecko nie zrobi sobie w łóżeczku krzywdy.

 

W naszej ofercie znajda Państwo dwa rodzaje takich ochraniaczy.

Ochraniacz do łóżeczka – wałek o długości 180cm. Składa się z jednego kawałka, dowolnie mogą Państwo rozmieścić go w łóżeczku.

Doskonale zabezpieczy przestrzeń także między ściana w dużym łóżku. Ochraniacz może chronić także przed przeciągami, kładąc go pod drzwiami lub pod oknem.

 

Drugi ochraniacz to wałek do łóżeczka o długości 3x60cm, który również świetnie sprawdza jako strażnik bezpieczeństwa w łóżeczku dziecięcym.

Pełna ofertę znajda Państwo pod tym linkiem:

https://poscieldladzieci.pl/product/search?query=wałek

 

Dodatkowo nasze ochraniacze uszyte są z tkanin miękkich i przyjaznych skórze dziecka – minky oraz bawełna 100%, a wypełnienie stanowi elastyczna, sprężysta i oddychająca kulka silikonowa.

Przyjazne kolory oraz ciekawe wzory dostarczą dziecku ciekawych bodźców wzrokowych a łatwy do utrzymania w czystości, materiał i wypełnienie nie tracą swoich właściwości pomimo wielokrotnego prania.