Przygotuj się na zimę już dziś!

27-09-2022

 

Zima może nas zaskoczyć, dlatego o ciepłych elementach garderoby warto pomyśleć już teraz. Tak samo jak o dostosowaniu do pogody wózka czy fotelika samochodowego. Najważniejsze to, żeby Państwa dzieciom było ciepło i komfortowo, by podróżowanie było dla nich przyjemnością.

 

Dlatego z pomocą przychodzą nasze śpiwory do wózka w wersji COMBO 3w1. To śpiwory do wózka, które rosną razem z dzieckiem. Dzięki temu mogą mieć Państwo śpiwór do wózka na dłużej niż jeden sezon oraz sprawią, że zima wcale nie będzie taka straszna.

 

Śpiwór zimowy Combo 3w1 jest bardzo ciepły. Idealny na chłodne jesienne i zimowe dni. Ochroni Państwa maleństwa przed zimnem, wiatrem i deszczem. Spowoduje, że spacerowanie w każdych warunkach pogodowych będzie możliwe.

 

Nasze śpiworki rosną razem z dzieckiem. Składają się z dwóch części: górnej i dolnej. Górna część używana jest w pierwszym okresie życia dziecka. Śpiworek taki idealnie pasuje do gondoli i fotelika samochodowego. Dolna część śpiworka do wózka posiada regulowany pasek i może być zapięta na wodoodporny zamek oraz pełnić rolę funkcjonalnej torby na wszelki akcesoria dla dziecka i dla mamy.

 

Za pomocą wodoodpornych suwaków może dołączyć dolną część i tym sposobem przedłużyć śpiworek dla starszego dziecka. Wtedy posłuży Państwu nawet kilka lat. Jest to więc inwestycja, która się opłaca. Śpiworki wykonane są z trwałych bardzo dobrej jakości materiałów. Tkaniny są wodoodporne zdobione cyfrowym drukiem.

 

Dodatkowym atutem jest to, że nasze śpiworki zimowe do wózka można również używać na sankach. Śpiworek można rozpiąć z górnej warstwy i używać jako wkładki do wózka.

 

Nasze śpiworki do wózka posiadają 8 otworów na 5-cio punktowe pasy bezpieczeństwa.

Wnętrze wykonane z bardzo miłego w dotyku, ciepłego, wysokiej jakości polaru.

Pomiędzy ortalionem a polarem znajduje się gruba mięciutka atestowana włóknina silikonowa 300g - zapewnia ona doskonałe warunki cieplne.

 

Na pleckach śpiwora jest przyszyta specjalna kieszeń / zakładka dzięki której nie będzie się zsuwał z wózka. Kaptur ma wszytą dodatkową wstawkę, która po odpięciu futerka doskonale chroni maleństwo przed owianiem. W kapturze wszyty jest sznurek ze stoperem, umożliwi to dokładne otulenie maleństwa. Kapturek śpiworka wykończony jest odpinanym, miękkim, wysokiej jakości ekologicznym i antyalergicznym futerkiem.

 

Jak Państwo widza z powyższego opisu śpiworek zimowy do wózka Combo 3w1 jest bardzo uniwersalny. Ma wiele zastosowań i posłuży na lata.

 

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

https://poscieldladzieci.pl/product/search?query=combo