Po co wkładka do wózka?

22-04-2021

Po co wkładka do wózka?

 

Wielu rodziców zastanawia się czy taka wkładka jest potrzebna, po co ona właściwie jest? Postaramy się w tym wpisie odpowiedzieć Państwu na te pytania i podjąć decyzję o zakupie wkładki do wózka dla dzieci.

 

Wkładka do wózka spacerowego to nie tylko ozdoba, ale również ochrona. Dzięki przyjaznym materiałom  dystansuje delikatną skórę dziecka od poliestrowej tapicerki wózka. Wiele dzieci nie lubi jazdy wózkiem, właśnie z uwagi na nieprzyjemną i sztuczną tapicerkę lub niewygodne siedzisko i brak amortyzacji. Wkładki do wózka niwelują ten problem. Poprawiają komfort podróży dzięki miękkiej i sprężystej włókninie. W naszym sklepie znajdą Państwo wkładki do wózka dziecięcego wypełnione miękką włókniną a nie pianką, która żółknie. Nasza włóknina nie absorbuje wody i bardzo szybko schnie.

 

Niektóre modele wkładek posiadają na wysokości bucików specjalną wstawkę z nieprzemakalnej tkaniny. Wkładki mogą Państwo stosować dwustronnie. Mogą pasować kolorystycznie nawet do dwóch różnych wózków. Z jednej strony mięciutki materiał velvet, a z drugiej wysokiej jakości bawełna.  

Okruchy od przekąsek czy wylany sok to zmora każdego rodzica. Z pomocą również przychodzi wkładka, która chroni wózek i pozwala utrzymać czystość. Dużo łatwiej jest ściągnąć, wytrzepać czy wyprać wkładkę niż tapicerkę wózka.

 

Przekonaliśmy Państwa, że posiadanie takiej wkładki do wózka dla dzieci to dobra inwestycja i niezbędny gadżet do wózka? Na pewno ułatwi życie zarówno rodzicom jak i dzieciom.

Na rynku znajdą Państwo wiele produktów tego typu. Warto wziąć pod uwagę nie tylko ładny wygląd ale także jakość i długotrwałe użytkowanie.

 

Do wkładek pasują również poduszki motylki antywstrząsowe, które sprawią, że podróż wózkiem będzie jeszcze bardziej komfortowa, a drzemka spokojna, dzięki amortyzacji wstrząsów. Poduszki motylki znajdą Państwo również w ofercie naszego sklepu.

 

Podsumowując wkładki do wózka służą przede wszystkim zwiększeniu komfortu dziecka podczas spacerów.

 

Wkładki do wózka:

https://poscieldladzieci.pl/category/wkladki-do-wozka-velvet

 

Poduszki motylki do wkładek do wózka

https://poscieldladzieci.pl/category/motylki