ŚPIWORKI DO SPANIA dla dzieci

26-10-2020

ŚPIWORKI do spania dla dzieci  - ocieplone

 

Nie ma chyba takiego malucha, który nie lubi się wiercić i odkrywać w łóżeczku podczas snu. Sen odgrywa ważną rolę w życiu dziecka. Są dzieci, które przesypiają całe noce, a są takie, które budzą się po kilka, nawet kilkanaście razy. Niektóre dzieci są głodne, inne chcą się przytulić do rodziców, a innym jest po prostu zimno, bo właśnie ściągnęły z siebie nakrycie. W mieszkaniu w nocy nie może być zbyt ciepło, bo za wysoka temperatura źle wpływa na nasz zdrowie i sen. Jak zatem poradzić sobie, aby maluszek nie marznął w nocy, gdy się rozkopie?

Rodzice zawsze stoją przed wyborem nakrycia do spania: kocyk dla dzieci, kołderka czy może rożek dla niemowląt…jest dużo możliwości, ale nie każdy wybór może w praktyce okazać się dobry. Jeśli dziecko wierci się w nocy i cały czas odkrywa to mamy na to świetne rozwiązanie – ocieplone śpiworki dla dzieci z nogawkami. Wtedy będą Państwo mieli pewność, ze wasz maluszek będzie okryty cała noc. Będzie mu ciepło i komfortowo w naszym śpiworku, a dzięki nogawkom będzie mógł wyciągnąć nóżki i w razie konieczności przespacerować do łóżka rodziców, gdy lubi nocne wędrówki :-)

Nasze śpiworki uszyte są z dwóch warstw tkaniny bawełnianej, pomiędzy którymi znajduje się warstwa ocieplenia o gramaturze 100g/m2, co zapewni Państwa maluszkom ciepło, komfort i bezpieczeństwo.

Śpiworek dla dzieci możemy dopasować do wieku dziecka i temperatury w mieszkaniu. Takie rozwiązanie jest bardzo uniwersalne i ma wiele zalet. Tak samo jak nogawki, które umożliwiają wyciągniecie nóżek lub można je schować jak w tradycyjnym śpiworku dla dzieci bez nogawek. Prezentowane śpiworki są ocieplone w wersji jesienno-zimowej, a w ofercie znajdą Państwo też śpiworki dla dzieci bez ocieplenia – muślinowe.

 

Podsumowując, jakie zalety ma śpiworek do spania dla dzieci?

  1. WYGODA – dziecko przez całą noc jest przykryte, nie da się go ściągnąć czy zsunąć/przesunąć, mimo to dziecko ma nieograniczone ruchy i może się spokojnie kręcić bez obaw, że się odkryje.
  2. BEZPIECZEŃSTWO – w przeciwieństwie do kocyka czy kołderki dziecko nie zarzuci sobie go na głową, co może utrudniać swobodne oddychanie.
  3. KOMFORT – zastosowanie wysokogatunkowej bawełny, z której uszyto śpiworki do spania dla dzieci są miłe i przytulne. Cieplejsze śpiworki z ociepleniem doskonale sprawdza się w okresie jesienno-zimowym, a lekkie przewiewne z muślinu są idealne na letnie noce.
  4. ZDROWIE – dziecko otulone cała noc nie jest narażone na zmarzniecie, na przeciągi i wychłodzenie. A dobrze dobrany materiał i grubość śpiworka sprawi, że uchroni malca przed przegrzaniem i potówkami

Śpiworki do spania dla dzieci zapewnią nie tylko komfortowy i bezpieczny sen dziecku, ale również dłuższy wypoczynek rodzicom. Warto używać śpiworów jak najwcześniej, co sprawi, ze maluszek przyzwyczai się do komfortowego okrycia i z przyjemnością będzie przesypiał całe noce, czego Państwu życzymy :-)

 

Pełną ofertę na śpiworki do spania znajdą Państwo w naszym sklepie:

https://poscieldladzieci.pl/category/spiworki-1